“Hafif Kaydın” benzersiz faydaları şunlardır:

  • 3-5 iş günü içerisinde hızlı kayıt prosedürü
  • Çok düşük fiyat
  • AB’nin birçok ülkesinde geçerlidir
  • Ayrıca AB dışındaki bir çok ülkede de kabul edilir
  • Yıllık yat vergisi yoktur
  • Ankete gerek yoktur
  • Teknenin KDV durumu önemli değildir
  • AB ye uygunluk onayına gerek yoktur
  • Kendi web sitemiz üzerinden kolay ve doğru online kayıt prosedürü

AB ICP Hafif Kayıt, yatınızın pasaportu olarak düşünülebilir. Bu açık bir biçimde yetkililere ve sahil güvenliğe yatın sahibinin kim olduğunu ve yatın özelliklerinin ne olduğunu gösterir AB ICP Hafif Kaydı’ni seçerseniz, yatınız Hollanda Yetkilileri tarafından atanan Royal Dutch Su Sporları Birliği tarafından tescillenecektir, ancak tapu siciline kayıtlı olmayacaktır.

AB ICP Hafif Kayıt, Birleşmiş Milletler Avrupa Ekonomik Komisyonu’ndan yasa tasarısı 13 e göre verilecektir! Hollandalı kadastroda bir milliyet belgesi ve tescil belgesi ile birlikte bir yat tescili talep etmeniz durumunda, Hollanda Dünya Çapında Kayıt’ ı değerlendirmenizi tavsiye ederiz.

Hollanda vatandaşlığına sahip değil misiniz? Ya da Hollanda’da bir adresiniz yok mu? Sorun değil: Hollandalı ortağımız tarafından temsil edilebilirsiniz. Bu ekstra ücret ödemeden fiyata dahildir. Yatınıza yasal adres olarak Hollanda’da bir adres sağlıyoruz. Bu hizmet fiyata dahildir ve gerekli Hollanda adresini koşulsuz şartsız size verir.

Kayıt prosedürü

Kayıt prosedürü genellikle hızlı ve doğrudur. Genellikle yatınızın Hafif Kaydı, sadece üç ila beş iş günü içinde halledilebilir. Bu, belgelerinizin kayıt isteğinde bulunduğunuz anda hazır bulunması şartı kapsamındadır. 

Adım 1: Hafif Kayıt’ı internet sitemiz üzerinden online olarak talep edebilirsiniz.

Adım 2: Yetkilendirme formunu imzalar ve bize geri gönderirsiniz.

Adım 3: Bakanlıktan yelkenli veya motorlu yat için kayıt belgenizi aldıktan sonra, tüm detayların doğru olduğunu sizin için biz kontrol ediyoruz.

Adım 4: Bu belge her iki yılda bir yenilenmelidir. Bu yasa tarafından gereklidir. Biz bunu elbette memnuniyetle senin için halledebiliriz. Parmağınızı bile oynatmanıza gerek yok. Size yenileme formunu süresi gelince göndereceğiz. Gelecek iki yıl için yenileme maliyetleri [yacht_registration_product_price id = ‘eu_light_renewal’] tutarındadır.

Hafif Kayıt Maliyetleri

YatınızıAB ICP Hafif Kayıtları altında kaydetme maliyetleri Avrupapazarındaki en düşük maliyetlerdir. Hafif Kaydımız sadece [yacht_registration_product_price id = ‘eu_light’] dır. Bu; kayıtbelgesi, ücretler, vergiler, işleme ve yönetim, ikamet ve kuryemasraflarını içerir.

Dikkatediniz. AB pasaportu sahibi olmasanız bile, size AB Hafif Kaydımızısağlayabiliriz. Bu sizin için faaliyet göstermeyen bir İngilizlimited şirket (Ltd) kurarak yapılır. Bu şirket kâğıt üzerindeyatınızın sahibi olur. Limited şirketinizin tek hissedarı veyöneticisi sizsiniz. Limited şirketin maliyeti ilk yıl için [yacht_registration_product_price id = ‘uk_limited’] 
ve sonraki heryıl için [yacht_registration_product_price id =’uk_limited_renewal’] dır.

Şirketimiz sizin için ne yapar?

Dünya çapında herhangi bir eğlence teknesinin Hollanda kaydının tüm sürecini biz halledebiliriz. Sertifikalı muhasebeciler ve noterler gibi profesyoneller ile birlikte çalışıyoruz. Uzun yıllardan beri güvenilirliği sağlamak için yerleşik ortaklarla çalıştık.