Yatınızın radyo ekipmanı için bir lisansa mı ihtiyacınız var?

Şirketimiz 24 saat içinde belgeleri içeren eksiksiz bir AIS & MMSI radyo lisans paketi sunmaktadır. MMSI servisimiz VHF, AIS, radar ve EPIRB ekipmanlarını kapsamaktadır.

Benzersiz bir çağrı işareti, MMSI ve ATIS numarası alacaksınız. Bunlar hemen kullanılabilir.

BirAIS & MMSI Radyo Lisansının bir kerelik maliyeti sadece [yacht_registration_product_price id = ‘mmsi’] artı [yacht_registration_product_price id = ‘mmsi_renewal’]

yıllık radyo lisans vergisidir. Bu her takvim yılı için faturalandırılır. Kasım ayında yıllık radyo lisans vergisi ertesi yıl için tahsil edilir.

Ayrıcabizden bir yat kaydı talebinde bulunursanız, MMSI radyolisansınızda bir [yacht_registration_product_price id =’mmsi_discount’] indirim alırsınız. Sadece [yacht_registration_product_price id = ‘mmsi_addon’] artı yıllık radyo lisans vergisini ödersiniz.

Yatınızın radyo ekipmanı için bir MMSI radyo lisansına ihtiyacınız vardır. Teknenizin MMSI kaydına girilmesi gerekiyor, ki bunun ardından benzersiz bir kimlik numarası alacaksınız. Bir AIS numarası ve benzersiz bir çağrı işareti de gereklidir. Bu eksiksiz paketi hızlı ve bürokratik bir formalite olmadan mı almak istiyorsunuz?

Şirketimiz sadece 24 saat içinde size yukarıda belirtilen şeyleri sağlayabilir.

Bir çağrı işaretini, MMSI numarasını ve ATIS numarasını hızlı bir şekilde alın

AIS ekipmanı, diğer şeylerin yanı sıra yatınızın kimliğini, yerini, rotasını ve hızını sağlar. Tanımlama için benzersiz bir ATIS numarasına ihtiyacınız vardır. Geminizin radyosu ayrıca benzersiz MMSI numaranızı dijital olarak gönderir. Ayrıca, teknenizin çağrı işareti de teknenizin benzersiz bir tanımlayıcısıdır. Şirketimizin komple MMSI radyo lisans paketi, size hem bu numaraları hem de çağrı işaretini sağlar. Ayrıca radyo lisansı ile birlikte gelen resmi belgeleri de alacaksınız.

Radyo lisansınızı almak için hizmetlerimizi kullanmanın avantajları

  • Herhangi bir ülkede geçerli yasal ve evrensel bir radyo lisansı
  • Komple paket: MMSI ve ATIS numaraları ve benzersiz bir çağrı işareti
  • Resmi belgeler
  • Lisans paketinizi 24 saat içinde alın
  • Sadece [yacht_registration_product_priceid = ‘mmsi_addon’] artı yıllık radyo lisans vergisini ödersiniz 
  • Yatınızı kaydettirin ve radyo lisansınızda bir

Radyo lisansınızı cazip bir fiyata hızlı bir şekilde alın ve bürokratik prosedürü bırakın biz halledelim.