Birleşik Krallık 1. Kısım Yat Kayıtları, dünyanın dört bir yanındaki tüm denizcilik yetkilileri tarafından verilen Sınıf AA notu ile dünyanın en prestijli yat tescilidir!Bu aynı zamanda dünya çapında ticari kiralama yatları için mevcut en uygun ve en düşük fiyatlı yat tescilidir!

Bu bayrak sertifikası, yatınıza tanınmış ve saygın bir İngiliz kimliği sağlayacaktır.

24 metre uzunluğa ve hatta üzerindeki özel ve ticari eğlence yatları için verilmektedir.

Bu kayıt normalde yalnızca Birleşik Krallık’taki veya AB vatandaşlarından resmi bir Birleşik Krallık adresi ve mevcut bir temsilci ile gelen vatandaşlar ve sakinler için geçerlidir.

Ancak, Hollanda menşeili Yachting Registration konsepti sayesinde Dünyanın her yerinden gelen her yat sahipleri için de geçerli olacaktır!

Zorunlu belgeler de dahil olmak üzere eksiksiz bir kayıt dosyası, Birleşik Krallık makamlarına teslim edildiği andan itibaren, 3 (!) İş günü içerisinde, yatın kayıt altına alınacağı bir “Ultra Hızlı” süreci de sunuyoruz. Bu kullanışlı servis ek ücrete tabidir.

Normal süreç yaklaşık 3 hafta sürecektir.

Bunu sizin için nasıl mümkün kılıyoruz?

Süreç oldukça basit ve anlaşılırdır. Yat sahibinin resmi bir Birleşik Krallık adresi ve bir temsilcisine sahip olması gerektiğinden, ilk olarak, şirketin sahibi ve yöneticisi olarak listelenecek olan, sahibi adına, faal olmayan (uyuyan) bir B.K Limited şirketi oluşturuyoruz. Bu şekilde, kendinizden başka kimseye bağlı olmazsınız.

Şirket hiçbir vergi yükümlülüğü taşımayacak ve de banka hesabına sahip olmayacaktır.

Yacht Registration Holland, şirket için yıllık olarak tüm resmi kayıt yükümlülüklerini yerine getirecektir, bu nedenle yat sahibinin endişelenecek bir şeyi yoktur.

Bu hizmet için, tekne sahibi sadece düşük bir sabit yıllık ücret ödemekle yükümlüdür, bu da bu tür yat kayıtları için gerekli olan yıllık tek masraftır. Bu ücret, şirket bakımı, belgelerin yıllık olarak doldurulması ve zorunlu Birleşik Krallık adresi ve temsilini kapsar.

Şirket kurulduktan sonra yat sahibi olarak sizden yat sahipliğini yeni şirketinize devredecek olan yeni satış faturasını imzalamanızına sıra gelecek, bunun sonrasında artık resmen yatın sahibi olacaksınız.

Size yeni satış faturasını sunacağız. Tek yapmanız gereken imzalamak! Hepsi bu kadar!

Ek olarak, ayrıca son 5 yıl için başlık kanıtı sağlamanız gerekiyor. Bu, son 5 yıldır yat sahibi olduğunuzu İngiliz makamlarını gösterebileceğiniz anlamına gelir.

Yeni inşa edilen yatlar için, üreticinin sertifikasını da talep etmekteyiz.

Birleşik Krallık 1. Kısım Yat Kayıtlarının en iyi yararlarından biri, zorunlu yerel tonaj ve ölçüm sertifikasını oluşturmak için bunu kendi yerel eksperinizle ayarlayabilmenizdir.

Bu eksper, buradan indirebileceğiniz onaylanmış listeden gelmek durumundadır. Bu, bekleme sürelerinden kaçınmanıza, maliyetlerinizi düşürmenize ve tüm işlemi hızlandırmanıza yardımcı olacaktır!

Yatınızın 24.00 metrenin üzerinde olması veya ticari bir yat olarak kullanılacağı durumlarda, aynı eksper sizin için zorunlu ITC69 ve / veya Kodlama Sertifikasını da düzenleyecektir.

Ayrıca, yat sahipleri, sınıflandırma şirketi tarafından verilen bu belgelerin birkaç yılda bir yenilenmesi gerekmediğini duymaktan heyecan duyacaktır. 20 yıl olsa bile, sahibi yat kaydını devam ettirdiği sürece geçerli olacaktır!

Ve sonunda yat sahibi, Yat Kayıtları için bir “temsil yetkisi” imzalar ve bunların hepsi Adınızdaki yat kaydını başarılı bir şekilde başarıyla tamamlamak için gerekli olanlardır!

Profesyonel bir yat kayıt firması olduğumuzdan, bizzat bizi tanıyan Birleşik Krallık yetkilileri ile sabit bir hesap yöneticimiz bulunmaktadır, bu yüzden kayıt süreci hızlı ve sorunsuz bir şekilde tamamlanacaktır.

Fiyatlandırma hakkında:

Bu gayet basittir – sadece 3 ücretimiz var: başlangıç ​​ücreti; Ultra Hızlı prosedür ücreti; ve yıllık şirket, dosyalama ve İngiltere adresi ve temsil ücreti.

  1. Yaklaşık 3 haftada hazır olan Birleşik Krallık 1. Kısım bir Yat kaydının başlangıç ​​ücreti: 850 Euro’dur
  2. Sadece 3 işgünü içerisinde hazır olan Birleşik Krallık 1. Kısım bir Yat kaydının başlangıç ​​ücreti: 1250 Euro’dur
  3. Şirket bakımı, belgelerin dosyalanması ve zorunlu Birleşik Krallık adresi ve temsil için yıllık ücret: 295 Euro’dur

Ücretler, ister eğlence ister ticari yat olsun, aynıdır.

Bu ücretler için, Birleşik Krallık 1. Kısım bir Yat kayıt prosedürünü başarılı bir şekilde tamamlamak ve sürdürmek için gereken tüm hizmetleri sunmaktayız ve ayrıca şirket oluşturma, şirket ücretleri, belgelerin Birleşik Krallık makamlarına gönderilmesi, zorunlu Birleşik Krallık adresi ve temsilini, işlenmesini de kapsamaktadır. Birleşik Krallık 1. Kısım kayıt talebi, İngiltere makamlarıyla yazışmalar, tescil belgeleri, İngiltere vergileri ve harçları ve bir gecede Fedex Courier Express tarafından gönderilmektedir.

Ek bilgi

Birleşik Krallık 1. Kısım Yat kaydına girerken bilmeniz gereken bazı ek bilgiler:

  • Yat ve Birleşik Krallık Limited şirketinin BENZERSİZ bir adı olmalıdır. Başvuruyu doldururken 3 benzersiz isim talep etmeniz istenecektir. Yetkililer hangi ismin müsait olduğunu kontrol edecek ve belirleyeceklerdir.
  • Yat sahibi yıllık şirket bakımı, dosyalama ve adres ücretini ödemediğinde, şirket feshedilecek ve Birleşik Krallık 1. Kısım Yat kaydı, önceden haber verilmeksizin sona erecektir.
  • Yatı resmi olarak Birleşik Krallık yatı olacağından, yat sahibi resmi olarak yatında İngiltere bayrağı asma hakkına sahip olacaktır. Yat kaydı tüm dünyada geçerlidir!
  • Birleşik Krallık 1. Kısım Yat kaydını sonlandırmanın maliyeti 350 Euro’dur. Bu birkaç gün içinde düzenlenebilir.
  • Birleşik Krallık 1. Kısım Yat kaydı asla sona ermez. Sadece 5 yılda bir, önümüzdeki 5 yıl için uzatılacak şekilde yeniden teyit edilmesi gerekecektir. Yat Kaydı Holland, yeniden teyit ile ilgilenecektir.
  • Yat sahibinin kendisi tarafından oluşturulan Birleşik Krallık Limited şirketlerini kabul etmiyoruz.
  • Yatınızın CE sertifikasına sahip olmaması durumunda, Birleşik Krallık 1 numaralı yat tescili ile herhangi bir sorun yaşamadan kayıt yaptırılabilir.

Ve sonuçlandırmak için:

Bir ticari amaç için kullanılacaksa, diğer ek hizmetler ile birlikte bir vergi numarası ile sizin için etkin bir Birleşik Krallık Limited şirketi de oluşturabiliriz. Lütfen bu tür şirketlerin herhangi bir hizmet veya tavsiye vermediğimiz idari ve vergi yükümlülükleri olduğunu unutmayın.

Bu ekstra “eklentiler” fiyatları her zaman talep üzerine sağlanacaktır!

Tüm fiyatlarımız [yacht_registration_product_price id=’vat’]’ye tabidir.